Zdrowe i niebanalne kanapeczki bezglutenowe

Sezon na nowalijki rozpoczęty!!!

Co zrobić by dzieci chętniej sięgały po zdrowe przekąski?. Jak przemycić cenne witaminy, skoro jedyne co słyszymy to blee…, ,,nie będę tego jadł’’, ,,nie lubie’’- mamy na to radę. Okazuje się, ze większość z naszych pociech to wzrokowcy, czyli ,,jedzą oczami’’, dlatego też przygotowaliśmy kilka propozycji na zdrowe i niebanalne kanapki.

bezglutenowe kanapeczki

Oczywiście bazą jest nasz bezglutenowy chleb z dodatkiem zakwasu jaglanego: ciemny, jasny, jasny z ziarnami oraz bezglutenowe bułeczki- wybór należy do Was.

Przy okazji pamiętajcie, że pieczywo bez glutenu to również ważny element w naszej diecie dostarcza nam  węglowodanów będących źródłem energii, błonnika, antyoksydantów, oraz witamin z grupy B dotyczy to przede wszystkim chlebów na zakwasie, wiadomo przecież nie od dziś, ze zakwas to najcenniejszy i najzdrowszy składnik pieczywa, a pieczywo + nowalijki = to bez wątpienia trafne i pyszne połączenie.

kanapka samochód

Przygotowanie takiego posiłku to zaledwie 5 minut pracy więcej, a w zamian gwarantujemy, że kanapeczki znikną w ekspresowym tempie.
Spróbujcie sami!! 

śmieszne kanapki

kanapki bezglutenowe

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Produkt dodany do listy życzeń

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jej funkcjonalności i danych analitycznych. Polityka prywatności i cookies