1503 0

XII Międzynarodowy Dzień Celiakii w Warszawie

Magdalena Fuhrmann Aktualności Thursday, August 10, 2017

      Dnia 3 czerwca  odbył się w Warszawie XII Międzynarodowy Dzień Celiakii,  nie mogło nas tam zabraknąć.

     Impreza odbyła się w Centrum Konferencyjnym Instytutu Bioinżynierii i Biocybernetyki  PAN przy ul. Ks. Trojdena 4 w Warszawie.  Możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że impreza się udała, przybyło bardzo wielu zainteresowanych.

Imprezie towarzyszyło  wiele edukacyjno- rekreacyjnych atrakcji  m.in. : wykłady, panele dyskusyjne, porady lekarzy i dietetyków, pomiary składu ciała, możliwość degustacji produktów bezglutenowych firm licencjonowanych, pokazy kulinarne, oraz wiele zabaw dla małych bezglutków z okazji ich święta.
    Nasze stanowisko cieszyło się bardzo dużą popularnością, jesteśmy szczęśliwi  ponieważ było widać, że smakowały Państwu nasze wypieki, usłyszeliśmy bardzo wiele pozytywnych opinii i ciepłych słów, za które bardzo dziękujemy. Na naszym stole nie zabrakło produktów bezglutenowych, które mogliście Państwo skosztować na miejscu lub zabrać do domu m.in: Chleb Bezglutenowy Jasny, Chleba Bezglutenowy Jasny z Ziarnami, Chleb Bezglutenowy Ciemny, Czekoladowe Ciasto Brownie, Ciastka Bezglutenowe z Czekoladą  czy  Muffiny Bezglutenowe z nadzieniem malinowym .

Mamy nadzieje że sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom i zobaczymy się na kolejnej tak wspaniałej imprezie, serdecznie zapraszamy do naszych sklepów firmowych, które znajdziecie Państwo w  województwie dolnośląskim i opolskim, ale także do zakupów na naszej stronie internetowej www.bezglutenowyhert.pl.

Chcielibyśmy również bardzo podziękować Warszawskiemu Stowarzyszeniu Osób z Celiakia i na Diecie Bezglutenowej za  zorganizowanie całej imprezy bardzo cieszymy  się, że mogliśmy być w niej dział.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za przybycie i do zobaczenia .

Więcej o tym wydarzeniu przeczytasz na stronie:
http://www.celiakia.pl/xii-miedzynarodowy-dzien-celiakii-i-dzien-dziecka-w-warszawie-relacja/

Komentarze

Zostaw komentarz