Bułki, chleb i pączki bezglutenowe

Chorujesz na celiakię, masz nietolerancję pokarmową, jesteś alergikiem lub diabetykiem? Marzysz o chrupiącym pieczywie lub słodkich wypiekach do kawy? Mamy coś idealnego dla Ciebie.

Jedz zdrowo i smacznie na diecie bezglutenowej!

Twoje jedzenie może być różnorodne i pyszne, a dieta nie musi oznaczać koszmarnych wyrzeczeń. Dla wielu osób życie bez glutenu oznacza niekończącą się listę zakazanych artykułów spożywczych. Oferowane przez nas bezglutenowe produkty przełamują ten schemat. Zdajemy sobie sprawę, jak trudne może być komponowanie codziennych posiłków, w których nie ma glutenu, dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o wyroby, które będą dla ciebie zdrowe. Pięknie pachnący chleb bezglutenowy, na naturalnym zakwasie, bez sztucznych dodatków, sprawdzi się idealnie na śniadania lub kolacje, a czekoladowe ciasto lub muffinki z nadzieniem malinowym zabiorą Cię w świat bezglutenowych przyjemności kulinarnych. Zapewniamy, że pieczywo lub słodkie wypieki przypadną do gustu również najmłodszym smakoszom.

Wybieraj świadomie bezglutenowe produkty

Na opakowaniu oferowanych przez nas wypieków znajdziesz symbol przekreślonego kłosa, który jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem asortymentu nie zawierającego glutenu. Licencję na używanie tego znaku graficznego otrzymaliśmy w 2016 roku, dzięki stworzeniu odrębnie wydzielonej strefie produkcyjnej i przeprowadzeniu badań na zawartość glutenu. Odpowiednie miejsce zapewnia bezpieczeństwo uniknięcia przypadkowego dodania składników zawierających gluten. Wybierając nasze produkty masz gwarancję, że kupujesz to, co najlepsze dla Ciebie i Twoich najbliższych. Dla osób, które rozpoczynają przygodę z bezglutenową dietą, takie oznaczenie jest znacznym ułatwieniem wyboru odpowiednich produktów.

Czym wyróżnia się Bezglutenowy HERT?

Przede wszystkim jakość, o którą zadbaliśmy w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki specjalnie wybudowanej piekarni, która zajmuje osobny budynek, tworzymy w pełni bezglutenowe pieczywo. Takie rozwiązanie pozwoliło na odseparowanie produktów zawierających gluten od tych, które go nie zawierają, zapewniając tym samym naszym klientom bezpieczeństwo. Nasze chleby są pozbawione konserwantów, sztucznych dodatków oraz często występujących alergenów, takich jak soja, jaja oraz mleko. Dwa lata zajęło nam dopracowanie własnej, oryginalnej receptury wypieków, której założenie było jasne: pyszne, zdrowe i naturalne pieczywo.

Bardzo istotną kwestią dla nas był również smak wypiekanego chleba oraz jego świeżość. Oferowane przez nas produkty nie tylko przypominają w smaku zwykły chleb, ale mają również zwartą strukturę, dzięki czemu chleb nie rozsypuje się, a najlepszym dowodem na jego świeżość jest krótki termin ważności, który wynosi jedynie 10 dni.

Smak, jakość, dopracowana receptura oraz specjalnie przygotowane do wypieku miejsce sprawiły, że nasze wyroby naprawdę się wyróżniają. Ten fakt doceniło grono zadowolonych klientów, którzy chętnie sięgają po nasz chleb, który jest nie tylko bezpieczny dla ich zdrowia, ale również doskonale wypełnia brak możliwości spożywania produktów glutenowych przekonując jednocześnie, że zdrowe jedzenie  może być również smaczne.

Odwiedź nasze stoisko

Zapraszamy do naszych punktów firmowych HERT, które znajdziesz na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego. Działamy od 1994 roku i wciąż otwieramy nowe stoiska. Nasze produkty bezglutenowe możesz także kupić online.

Wnętrze Piekarni HERT
Produkt dodany do listy życzeń