W  sobotę 10 czerwca odbył się bezglutenowy piknik w wielkopolskim Lesznie, piewszy wielkopolski Dzień Diety Bez Glutenu, gdzie Piekarnia Hert jako jeden z uczestników promowała żywność bezglutenową.

Organizatorką eventu była Pani Marta Krzyżanowska-Sołtysiak, założycielka jednego z najpopularniejszych blogów o diecie bezglutenowej,  prywatnie mama bezglutenowej Zosi i Antka.

Mimo porannych deszczy, około południa wyszło do nas słonko, a wtedy już nie mogło zabraknąć wielu ciekawych atrakcji skierowanych przede wszystkim do dzieci m.in. foto budka, bezglutenowe hot-dogi i zapiekanki, strzelanie z replik broni itp. Nie zabrakło też atrakcji dla nieco starszych uczestników w tym specjalistycznych wykładów i praktycznych porad  dotyczących wypieku  bezglutenowego pieczywa.

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu i nieco przybliżyć Państwu nasze produkty, cieszymy się również z tego, że tak bardzo Państwu  smakowały. Wielu uczestników  ubolewało, że naszych punktów firmowych nie ma w Lesznie ani jego okolicach , ale tak jak wspominaliśmy posiadamy sprzedaż internetową. Na naszym sklepie internetowym www.bezglutenowyhert.pl możecie kupić  nasze produkty.  Wszystkim nieobecnym pragniemy nadmienić, że pieczywo wypiekane jest według wewnętrznie opracowanych receptur, w pełni naturalne bez sztucznych dodatków i konserwantów, do tego jest niedrogie i naprawdę pyszne sami spróbujcie.

Zapraszamy na nasza stronę www.bezglutenowyhert.pl, a wszystkich tych którzy pragną dowiedzieć się czegoś więcej o bezglutenowym pikniku w Lesznie na strony:

https://bezglutenowamama.pl/film-z-najwiekszego-w-polsce-pikniku-bezglutenowego/,

http://bezglutenowamama.pl/nasz-piknik-bezglutenowy-w-mediach/

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Produkt dodany do listy życzeń