Zarejestrowani użytkownicy automatycznie przystępują do programu rabatów kumulacyjnych, dostępnego w menu Twoje konto (Zaloguj się) > Program rabatowy https://hurt.bezglutenowyhert.pl/module/cudi/mydiscount

Nowy klient hurtowy, który w poprzednim miesiącu kalendarzowym (od pierwszego do ostatniego dnia poprzedniego miesiąca) wyda kwotę powyżej np. 250 zł netto (bez dostawy) otrzyma rabat w wysokości 7% na wszystkie produkty sprzedawane w sklepie internetowym. Pozostałe progi rabatowe zaprezentowane są w tabeli poniżej.

Klient 7% 250 zł 7.00%
Klient 8% 500 zł 8.00%
Klient 9% 1000 zł 9.00%
Klient 10% 2000 zł 10.00%

Do programu rabatowego liczą się tylko zamówienia ze statusem Dostarczone, który jest automatycznie nadawany gdy tylko kurier poinformuje nas o odebraniu przesyłki przez klienta.

Jeśli zamówienie zostanie anulowane lub zwrócone, to wypadnie ono z puli zamówień uprawniających do rabatu.

Analogicznie będą uruchamiane kolejne grupy rabatowe po przekroczeniu kolejnych progów.

Rabat przyznawany jest na okres jednego miesiąca. Jeśli system wykryje, że klient w poprzednim miesiącu nie osiągnął wymaganego do rabatu progu, to zostanie zdegradowany do poziomu niższego rabatu lub całkowicie usunięty z grupy klientów z rabatem.

Klient, który będzie miał aktywny rabat zobaczy w panelu Twoje konto potwierdzenie tego faktu a dodatkowo, przy cenie produktu będzie się wyświetlała etykieta "Rabat -x%", w zależności od tego jaki rabat posiada klient.

Program jest przeznaczony dla firm oraz odbiorców hurtowych.

Płatność za pierwsze zamówienie musi być opłacona z góry (przedpłata), kolejne zamówienia możliwe są do opłacenia w terminie 7 dni.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Produkt dodany do listy życzeń