PŁATKI OWSIANE

PŁATKI OWSIANE

PŁATKI OWSIANE
DYNIA

DYNIA

DYNIA
SŁONECZNIK

SŁONECZNIK

SŁONECZNIK
SIEMIĘ LNIANE

SIEMIĘ LNIANE

Jak zacząć diete bezglutenową?

Jak zacząć diete bezglutenową?

Kiedy już wiesz, że wszystkie Twoje dolegliwości miały źródło w nietolerancji lub alergii pokarmowej na gluten, zaczynają się w Twoim życiu poważne zmiany. Dotąd nie było potrzeby przyglądaniu się każdemu produktowi w sklepie, a każdy posiłek nie musiał być dokładnie analizowany. Zmiany nawyków żywieniowych nie należą do najprostszych, ale przy dobrej organizacji i konsekwencji szybko wchodzą w nawyk i zaczynają pokazywać, że są drogą do zdrowego i szczęśliwego życia. 
Korzyści i zalety diety bezglutenowej

Korzyści i zalety diety bezglutenowej

Wyeliminowanie glutenu z diety wymuszone jest albo nietolerancją w postaci genetycznej choroby autoimmunologicznej czyli celiaki albo alergią. Dla niektórych są to bolesne zmiany, a zapach ciepłych, białych bułeczek jest niemal niemożliwy do zniesienia. Z czasem jednak osoby, które pozbyły się glutenu ze swojej diety zaczynają widzieć pozytywne korzyści wprowadzonych zmian, nie licząc oczywiście poprawy stanu zdrowia. Co takiego może nas zaskoczyć, kiedy wyeliminujemy ze swojego codziennego jadłospisu gluten?
Produkt dodany do listy życzeń

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jej funkcjonalności i danych analitycznych. Polityka prywatności i cookies